O AX Centrum KlimaVent

CEDROM CENTRUM AX KlimaVent to zaufany i profesjonalny dostawca produktów do klimatyzacji i wentylacji.
Nasza firma jest przedstawicielem handlowym wielu renomowanych marek. Oferujemy Klientom starannie wyselekcjonowany szeroki asortyment akcesorii do klimatyzacji i wentylacji. Mamy w swojej ofercie marki dedykowane do zastosowań domowych, mieszkaniowych jak i przemysłowych.
Nasz zespół doradców na infolinii bardzo dobrze zna się na sprzedawanym sprzęcie i zawsze chętnie pomoże dokonać wyboru odpowiedniej klimatyzacji czy wentylacji tak aby spełnić w 100% potrzeby i oczekiwania. Wystarczy, że do nas zadzwonisz, napiszesz e-mail lub nas odwiedzisz w nasz salon wystawowowy który znajduje się w Warszawie adres poniżej:


AX Salon Klimatyzacja Wentylacja Pompy Ciepła
ul. Łopuszańska 26 
02-220 Warszawa 
tel. 22 299 11 02
pn.-pt. 10.00- 18.00
sobota  10.00- 14.00

Info kom. 501 010 888 (10.00-18.00 pn.-pt)
Infolinia:  801 011 888 (10.00-18.00 pn.-pt)

e-mail: sklep@axklimavent.pl

ZAPRASZAMY.

Nasza oferta to setki produktów najbardziej znanych i uznanych producentów w branży. Nasze produkty oferujemy w wielu konfiguracjach aby jeszcze lepiej dopasować się do Twoich wymagań. Nieustannie pracujemy nad poszerzaniem oferty i wprowadzaniem nowości.  
Nasze ceny są bardzo konkurencyjne. Nieustannie pracujemy nad tym abyś mógł kupić u nas w możliwie jak najlepszych cenach. 
Naszym priorytetem jest pełne zadowolenie naszych Klientów. Nieustannie pracujemy nad polepszaniem jakości obsługi. Jeśli jest taka potrzeba to każdy przypadek staramy się rozpatrzeć indywidualnie. 
Od momentu rozpoczęcia naszej działalności w 1996 mamy grono zadowolonych klientów, z wieloma z nich współpracujemy od wielu lat, a nawet się przyjaźnimy. Jesteśmy otwarci, a wręcz czekamy na kontakty z Klientami, często organizujemy pokazy nowych urządzeń, szkolenia i konkursy. 
Potwierdzeniem zaufania jakim darzą nas Klienci jest to, że tak chętnie do nas wracają jako do sprawdzonego i wiarygodnego sprzedawcy.

Nasze inne autoryzowane sklepy internetowe są dedykowane poszczególnym branżom:
Odkurzacze Centralne: www.axodkurzacze.pl
Myjki ciśnieniowe: www.nilfisk.shop.pl
Sauny Wanny SPA: www.axwellspa.pl
Kominki focus: www.axkominki.pl
 
 

NASZE ATUTY 

  • FACHOWE DORADZTWO
  • PROJEKT I WYCENA GRATIS
  • SZEROKA OFERTA PRODUKTÓW
  • ATRAKCYJNE CENY
  • BEZPIECZNE ZAKUPY


Dane rejestrowe firmy:
Cedrom Centrum AX 
ul. Łopuszańska 26
02-220 Warszawa
NIP-UE: PL 5371143481

tel. 22 299 11 02
Infolinia: +48 501 010 888
e-mail: sklep@axklimavent.pl

Informacja nt. rozstrzygania sporów zgodnie z art. 14 ust. 1 rozporządzenia ODR: Pod adresem http://ec.europa.eu/consumers/odr/ Komisja Europejska udostępnia internetowy system rozstrzygania sporów konsumenckich (ODR).

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą jak również do zakupów w naszym sklepie on-line.