Klimatyzatory SAMSUNG

Samsung WindFree™

Dzięki tysiącom mikrootworów, które delikatnie i równomiernie rozprowadzają świeże powietrze po całym pomieszczeniu, linia produktów WindFree™ zapewnia komfort podczas pracy, odpoczynku i codziennych czynności bez nieprzyjemnych powiewów zimnego powietrza i przeciągów.

Jak to działa?

Linia produktów WindFree™

Linia produktów WindFree™: Poczuj najwyższy stopień komfortu

Nowa linia produktów Samsung WindFree™ wykorzystuje innowacyjne technologie dla zapewnienia nowego poziomu komfortu w dowolnej przestrzeni – bez względu na to, gdzie jesteś i co robisz.

Funkcja AI Auto Comfort

AI Auto Comfort wprowadza Cię w świat inteligentnego życia. Analizuje warunki panujące w pomieszczeniu i wzorce użytkowania, by życie było prostsze i bardziej wydajne. Funkcja automatycznie dostosowuje temperaturę i optymalizuje warunki panujące w pomieszczeniu w oparciu o Twoje preferencje i temperaturę panującą na zewnątrz, by zawsze zapewniać Ci najwyższy poziom komfortu.

AI Auto Comfort

Czujnik wykrywania ruchu

Czujnik Motion Detect Sensor (MDS) ochładza pomieszczenie wydajnie dzięki samoregulacji czynności klimatyzatora. Jeżeli w ciągu 20 minut nie zostanie wykryty żaden ruch, urządzenie przełączy się w oszczędny tryb WindFree™, a potem wróci do normalnego funkcjonowania, gdy ponownie wykryje aktywność. Czujnik umożliwia również dostosowanie kierunku przepływu powietrza.

three women

SmartThings

Samsung SmartThings sprawia, że Twój dom staje się bardziej inteligentny. Jedna prosta w obsłudze aplikacja pozwala Ci łączyć się ze sprzętami AGD i urządzeniami elektronicznymi firmy Samsung lub tymi, które obsługują system SmartThings, automatyzować ich pracę i zarządzać nimi. Po utworzeniu profilu SmartThings, aplikacja automatycznie znajdzie kompatybilne urządzenia.

SmartThings

Filtr Tri-Care

Dbaj o higienę powietrza dzięki filtrowi Tri-Care. Jego trójwarstwowa konstrukcja obejmuje filtr o dużej gęstości, który wyłapuje duże cząsteczki kurzu występujące w domach, włókna i sierść zwierzęcą. Kolejną warstwę stanowi filtr z powłoką z zeolitu, który redukuje ilość drobnych cząsteczek kurzu, wirusów, bakterii i alergenów w powietrzu.

Tri-Care Filter

Dowiedz się więcej o pełnej linii produktów WindFree™

 
WindFree™ range

 

*ASHRAE (American Society of Heating, Refrigerating, and Air-Conditioning Engineers — Amerykańskie stowarzyszenie inżynierów ogrzewania, chłodzenia i klimatyzacji) definiuje „nieruchome powietrze” jako strumienie powietrza o prędkości nieprzekraczającej 0,15 m/s, które nie zawierają zimnych powiewów.

*Aplikacja SmartThings App jest dostępna na urządzenia z systemem Android i iOS. Zapoznaj się z odpowiednimi przewodnikami/instrukcjami użytkownika, aby upewnić się w sprawie kompatybilności Samsung SmartThings.

*Aby włączyć funkcję AI Auto Comfort, wymagane są łącze internetowe Wi-Fi oraz konto w aplikacji Samsung SmartThings. ** Funkcja AI Auto Comfort przechowuje dane dotyczące użytkownika, ustawienia oraz zarejestrowane sposoby użytkowania, by sugerować użytkownikowi najlepiej odpowiadające mu opcje.

*Sensor wykrywania ruchu dostępny jest wyłącznie w przypadku modelu WindFree™ Elite.

*Filtr Tri-Care został przetestowany w koreańskim laboratorium (FITI/KRICT) pod kątem działania antybakteryjnego i antywirusowego oraz w japońskim laboratorium (ITEA) pod kątem redukcji ilości alergenów. Pomiary zostały wykonane w określonych warunkach laboratoryjnych, dlatego wyniki mogą się różnić w zależności od czynników środowiskowych i indywidualnego użytkowania. Test przeprowadzony na modelu AR13TYCABWKNST. Dostępny wyłącznie w przypadku modeli WindFree™ Elite oraz Avant.