Klimatyzatory SAMSUNG

Dzięki tysiącom mikrootworów, które delikatnie i równomiernie rozprowadzają świeże powietrze po całym pomieszczeniu, linia produktów
WindFree™ zapewnia komfort podczas pracy, odpoczynku i codziennych czynności bez nieprzyjemnych powiewów zimnego powietrza i przeciągów.

Samsung WindFree™

Samsung Wind-Free™ Elite należy do klimatyzatorów ściennych które oferuje najwyższą klasę efektywności energetycznej A+++ zarówno dla funkcji chłodzenia, jak i grzania. Funkcja AI Auto Comfort dostosowuje pracę urządzenia do obecnych warunków, co gwarantuje wysokiej jakości komfort. Na szczególną uwagę zasługuje technologia Wind-Free™, która ogranicza nieprzyjemne podmuchy i oferuje niski poziom głośności pracy (już od 16 dB). Biała, minimalistyczna obudowa sprawdzi się w niemal każdym wystroju - zarówno tradycyjnym, jak i nowoczesnym.

Klimatyzator Samsung Wind-Free™ Elite oferuje wiele opcji sterowania jak duży komfort korzystania z urządzenia. Aplikacja mobilna Smart Things App daje możliwość kontroli pracy urządzenia z niemal każdego miejsca na Ziemi, gdzie ma się dostęp do internetu. Układ chłodniczy nowej serii urządzeń marki Samsung został wypełniony wydajnym i ekologicznym czynnikiem R32.

Jak to działa?

Przedni panel otwiera się, a tryb Fast Cooling schładza pomieszczenie w mgnieniu oka, w każdym jego kącie.


Dzięki trybowi Fast Cooling w pomieszczeniu panuje ustawiona temperatura, a przedni panel zamyka się.

Dzięki tysiącom mikro otworów, tryb WindFree™ rozprowadza świeże powietrze równomiernie.

Dowiedz się więcej o pełnej linii produktów WindFree™

ASHRAE (American Society of Heating, Refrigerating, and Air-Conditioning Engineers — Amerykańskie stowarzyszenie inżynierów ogrzewania, chłodzenia i klimatyzacji) definiuje „nieruchome powietrze” jako strumienie powietrza o prędkości nieprzekraczającej 0,15 m/s, które nie zawierają zimnych powiewów.

Aplikacja SmartThings App jest dostępna na urządzenia z systemem Android i iOS. Zapoznaj się z odpowiednimi przewodnikami/instrukcjami użytkownika, aby upewnić się w sprawie kompatybilności Samsung SmartThings.

Aby włączyć funkcję AI Auto Comfort, wymagane są łącze internetowe Wi-Fi oraz konto w aplikacji Samsung SmartThings. ** Funkcja AI Auto Comfort przechowuje dane dotyczące użytkownika, ustawienia oraz zarejestrowane sposoby użytkowania, by sugerować użytkownikowi najlepiej odpowiadające mu opcje.

Sensor wykrywania ruchu dostępny jest wyłącznie w przypadku modelu WindFree™ Elite.

Filtr Tri-Care został przetestowany w koreańskim laboratorium (FITI/KRICT) pod kątem działania antybakteryjnego i antywirusowego oraz w japońskim laboratorium (ITEA) pod kątem redukcji ilości alergenów. Pomiary zostały wykonane w określonych warunkach laboratoryjnych, dlatego wyniki mogą się różnić w zależności od czynników środowiskowych i indywidualnego użytkowania. Test przeprowadzony na modelu AR13TYCABWKNST. Dostępny wyłącznie w przypadku modeli WindFree™ Elite oraz Avant.